Ciekawostki

Noc Sów w Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach

Nadleśnictwo Kudypy serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Nocy Sów, która odbędzie się 10 i 11 kwietnia 2015 roku w Leśnym Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach.

Noc Sów to spotkanie miłośników przyrody, którzy chcieliby poznać rodzime gatunki sów, ich biologię oraz zwyczaje. W trakcie spotkania będzie można również nauczyć się rozróżniać odgłosy wydawane przez poszczególne gatunki. Po nocnym spacerze wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami przy wspólnym ognisku.

Spotkania rozpoczną się o godzinie 18.00 w Leśnym Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach (Kudypy 2B, gm. Gietrzwałd)noc-sow-plakat

W spotkaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, dzieci do lat 15 wyłącznie z opiekunem, młodzież w wieku 15-18 lat z opiekunem lub pisemną zgodą rodzica.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres e-mail p.rutkowska@olsztyn.lasy.gov.pl – decyduje kolejność zgłoszeń.

Część spotkania odbędzie się w terenie – należy pamiętać o stosownym do warunków pogodowych ubiorze terenowym, oraz indywidualnym zabezpieczeniu się przed kleszczami/komarami.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe.

Źródło: Nadleśnictwo Kudypy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*