Wiadomości

KONKURS! Wygraj wejściówkę na NIGHT POWER 2016 w Olsztynie!

Już za tydzień Olsztyn zamieni się w motoryzacyjną stolicę Polski. W dniach 11-12 czerwca odbędzie się kolejna edycja imprezy NIGHT POWER, która w tym roku wraca na ulice Olsztyna. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest pięć pojedynczych, jednodniowych wejściówek na to wydarzenie.

Pytanie konkursowe:

Gdzie (dokładna lokalizacja) odbędą się pokazy driftu podczas imprezy NIGHT POWER 2016?

Aby wygrać wejściówkę należy odpowiedzieć na powyższe pytanie wysyłając prawidłową odpowiedź na nasz konkursowy adres: konkurs@wiadomosci.olsztyn.pl

W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: KONKURS NIGHT POWER 2016, a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do 4 czerwca 2016 roku do godziny 12:00. Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozlosujemy 5 pojedynczych, jednodniowych wejściówek, po jednej dla każdej osoby.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 czerwca 2016 r. o godzinie 12:00 na stronie wiadomosci.olsztyn.pl. Wylosowana osoba otrzyma również informację o wygranej na swoją pocztę e-mail.

Fundatorem nagród w Konkursie jest organizator imprezy NIGHT POWER, firma RACING LOGISTICS Sp. z o. o.

[divider]

Wyścigi NIGHT POWER to alternatywa dla nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych. W dniach 11-12 czerwca odbędzie się kolejna edycja tej imprezy, która w tym roku wraca na ulice Olsztyna. Głównym tematem imprezy będą dwudniowe branżowe targi motoryzacyjne. Atrakcją pierwszego dnia targów będą wyścigi na 1/8 mili, a drugiego dnia drifting w wykonaniu jednej z najlepszych ekip w PL – STW Drift Team.

Więcej informacji o imprezie na stronie nightpower.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*