Koncert Justyny Steczkowskiej w amfiteatrze

28 lipca w amfiteatrze im. Czesława Niemena wystąpi Justyna Steczkowska. Występ rozpocznie się o godz. 21.00. Bilety w cenie 30 zł wciąż w sprzedaży.

Justyna Steczkowska to jedna z największych gwiazd polskiej piosenki lat 90. Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach muzycznych.

Przełomem w jej karierze był występ w programie telewizyjnym „Szansa na sukces” w 1994 roku. Wygrała go, wykonując „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam. Zaraz potem wystąpiła na festiwalu w Opolu, gdzie zaśpiewała napisaną dla niej przez Mateusza Pospieszalskiego i Wojciecha Waglewskiego piosenkę „Moja intymność”. I znów wygrała! Jej pierwsza płyta pt. „Dziewczyna szamana”, owocny efekt współpracy z Grzegorzem Ciechowskim, błyskawicznie okryła się platyną i przyniosła artystom aż pięć Fryderyków! Utwór tytułowy i „Oko za oko” zdominowały rozgłośnie radiowe.

Justyna nagrała dotychczas aż 15 albumów. Na wrzesień planowana jest premiera kolejnego krążka, który promuje znakomity singiel „Terra” z tekstem Katarzyny Nosowskiej. „Najpiękniejszy i najtrudniejszy moment – pokazać światu swoje muzyczne myśli i uczucia” – napisała piosenkarka na swojej stronie internetowej, zapowiadając premierę utworu, którym zachwycił się sam Placido Domingo. Koncert w Olsztynie to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć piosenki z nowego albumu jeszcze przed premierą.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w:
● Informacji Kulturalnej MOK, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 11.00-17.00)
● Miejskiej Informacji Turystycznej, ul. Jana Pawła II 1 (pn.-pt., 10.00-18.00)
● Informacji Turystycznej, ul. Staromiejska 1
● salonach Empik, Media Markt i ticketpro.pl
rezerwacja internetowa ►

MOK Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

„Przebojowa zima z Radiem ZET” w Olsztynie

W najbliższy weekend sporty zimowe zawładną olsztyńską Starówką.