Koncert „FeelHarmonia nad Jeziorem”

Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz serdecznie zaprasza na muzyczną ucztę! W pięknych okolicznościach przyrody, w miejscowości Majdy w przepięknie scenerii Jeziora Wulpińskiego w Gminie Stawiguda, 12 czerwca 2022 r. odbędzie się Koncert FEELHARMONIA Nad Jeziorem.

Muzycy Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie na scenie w Majdach zadebiutowali przed rokiem. Wtedy była to nagroda marszałka Gustaw Marek Brzezin dla mieszkańców naszej gminy za najwyższą frekwencję w wyborach prezydenckich.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina Organizatorami są Gmina Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Wydarzenie współorganizowane jest przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.. Sponsorami są firma hotelowa TIFFI oraz producent mebli tapicerowanych DFM. Patronat medialny objęło radio ESKA.

 

W programie:

17:30- Koncert zespołu wiolonczelistów z Olsztyna Cellofuny

19:00- Występ zespołu muzycznego Ritmo Flamenco

20:00- Jacek Wójcicki (wokalista) i Michał Marcol (skrzypce) z orkiestrą smyczkową Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Wstęp wolny

FEELHARMONIA Nad Jeziorem | Facebook

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu