Na sygnale

Kolejny dzień poszukiwań zaginionego 21-latka z Olsztyna

Trwają intensywne poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Olsztyna – Witoldem Studniarzem. Młody mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. W poszukiwaniach bierze udział ponad 80 osób w tym policjanci, strażacy, żołnierze WOT oraz przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa.

Przypomnijmy. Witold Studniarz w ubiegłą niedzielę (17.01.2021) wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jest to mężczyzna średniej budowy ciała, mający około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, oczy piwne. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni widziany był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

witold-s

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą intensywne działania poszukiwawcze za zaginionym 21-latkiem. Przeczesują oni trudno dostępny rozległy teren po którym mógł przemieszczać się młody mężczyzna. W tym celu policjanci wykorzystują specjalistyczny sprzęt m.in. drona z pomocą którego sprawdzają teren poszukiwań. Olsztyńscy policjanci są wspierani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji Policji w Olsztynie, żołnierzy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami czy strażaków ochotników z Gutkowa wykorzystujących sprzęt do poszukiwań osób w trudno dostępnym terenie. Do działań zostali także włączeni przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują pobliski teren. Łącznie w działania poszukiwawcze zaangażowano ponad 80 osób.

W dalszym ciągu funkcjonariusze apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*