II Warmiński Konkurs Piw Domowych już w sierpniu w Olsztynie

- Kategoria: Ciekawostki
0

2 sierpnia 2014 roku w Olsztynie odbędzie się II Warmiński Konkurs Piw Domowych. Konkurs odbędzie się przy okazji III Warmińskiego Festiwalu Dziedzictwa Browarniczego. Festiwal ten jest cyklem imprez promujących bogatą historię i tradycje browarnicze na Warmii. W tym roku wydarzenia festiwalowe odbędą się latem w Braniewie, Biskupcu i w Olsztynie.

Celem konkursu jest propagowanie piwowarstwa na terenie historycznej Warmii oraz okolic, a także promowanie kultury piwa i jego spożywania. Liczymy, że organizując taką imprezę przyczynimy się do integracji środowiska piwowarskiego oraz przypomnimy piwowarską historię naszych ziem.

Organizatorem Warmińskiego KPD 2014 jest Starostwo Powiatowe w Olsztynie oraz Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych – reprezentowane przez Daniela Dudę z Olsztyna.

Organizatorzy zachęcają piwowarów z całej Polski do wspólnej zabawy i spróbowania swoich sił w Warmińskim Konkursie Piw Domowych 2014. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. Konkurs będzie włączony do Pucharu PSPD.

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po