Wiadomości

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać przez internet

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny we współpracy z Google, PFR i OChK zaprasza na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra. To propozycja dla przedsiębiorców i osób, które chcą rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet.

– Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby zacząć zarabiać w internecie, a nie wiedzą jak dotrzeć do dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów – zachęca Maria Borzym, dyrektorka Olsztyńskiego Parku  Naukowo – Technologicznego –  ekspert Google pokaże w jaki sposób przygotować swój biznes i o co zadbać aby zwiększyć szansę na pozyskanie klientów którzy przenieśli się do świata cyfrowego

W trakcie bezpłatnego szkolenia przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się:

● czym jest content marketing;
● jak zaplanować strategię content marketingową;
● jak wybrać grupę docelową;
● jak dopasować kanały komunikacji w zależności od wybranej grupy docelowej;
● jak analizować skuteczność działań content marketingowych.

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć biznes za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Termin szkolenia: 15.03.2023 r. w godzinach: 11:00 – 12:30.

Expert Google – Jakub Machała – Doradca Google w programie Firmy Jutra
Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych. Lubi dobrą muzykę, dobrą literaturę i dobrych ludzi.

Zarejestruj się tutaj

Link do wydarzenia na FB

Link do wydarzenia na Linkedin

Źródło: UM Olsztyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*