Zapowiedzi wydarzeń

65. urodziny sekcji siatkarskiej AZS Olsztyn

Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zapraszają na uroczyste obchody 65-lecia sekcji siatkarskiej AZS-u Olsztyn.

Obchody jubileuszowe 65-lecia AZS zaplanowano na sobotę 14 listopada 2015 r. O godzinie 11.00  w Centrum Konferencyjny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przy ulicy Dybowskiego 11 rozpocznie się Regionalny Test Wiedzy o Siatkówce z nagrodą główną 4000 zł. Zapisy na www.ro.com.pl , a więcej informacji tutaj .

Niespodzianką dla wszystkich kibiców biorących udział w teście wiedzy będzie złoty puchar za Mistrzostwo Świata 2014!

Od godziny 13.00 zostanie otwarta Wystawa 65-lat sportu akademickiego w Olsztynie w Izbie Tradycji Biblioteki Uniwersyteckiej przy ulicy Oczapowskiego 12 B. Wstęp dla wszystkich jest wolny.

O godzinie 15.00 zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy AZS UWM II Olsztyn – BAS Białystok w hali sportowej w Kortowie (ul. Prawocheńskiego 7). Wstęp również jest wolny.

A już o godzinie 20.30 w hali Urania w Olsztynie zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo Plusligi piłki siatkowej mężczyzn. Mecz wyjątkowy, bo zmierzą się dwie akademickie drużyny: Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska. Akademickie derby zapowiadają się niezwykle ciekawie i emocjonująco.

Bilety są do nabycia w siedzibie Klubu AZS przy ulicy Oczapowskiego 12, od poniedziałku do piątku (poza środą 11 listopada) w godzinach 7.30 – 15.30. W dniu meczu sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie bielowej w hali Urania od godziny 18.30. Cena biletów: 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy – uczniowie i studenci).

Źródło: indykpolazs.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*