30-latek miał w mieszkaniu ponad 0,5 kilograma amfetaminy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztyn

Bartoszyccy kryminalni zabezpieczyli ponad 0,5 kilograma środków odurzających. Wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina. Efektem działań było także zatrzymanie 30-letniego mieszkańca miasta.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie ustalili, że 30-letni mieszkaniec Bartoszyc może przechowywać w swoim mieszkaniu przy ulicy Kętrzyńskiej znaczne ilości narkotyków.

W wyniku podjętych czynności bartoszyccy kryminalni zatrzymali Dominika J. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli i zabezpieczyli ponad 0,5 kilograma środków odurzających oraz sprzęt do ważenia narkotyków. Zabezpieczone substancje zostały poddane wstępnym badaniom, które potwierdziły, że jest to amfetamina. Dominik J. usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

30-latek jest znany bartoszyckim policjantom. Był już wcześniej karany m.in. za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W tej sytuacji mieszkaniec Bartoszyc odpowie przed sądem w warunkach tzw. recydywy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło: KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez