Na sygnale

23-latka zatrzymana z narkotykami

Policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-latkę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dzięki pracy funkcjonariuszy na czarny rynek nie trafiło marihuana i mefedron o łączniej masie ponad 20 gramów. Podejrzanej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 23-latki, który w jednym z mieszkań na terenie miasta miała przechowywać narkotyki. Wczoraj (31.08.2020) funkcjonariusze podczas przeszukania jej domu w kuchni znaleźli worek foliowy z zawartością zielonego suszu roślinnego oraz zwitek ze zbryloną białą substancją.

Policjanci zabezpieczyli łączenie ponad 20 gramów substancji zabronionych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana i mefedron, które przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*