20-latek wpadł z amfetaminą. Teraz odpowie przed sądem

- Kategoria: Na sygnale
0

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi ze Szczytna. Mężczyzna na widok policjantów zaczął chować do majtek woreczki foliowe wypełnione amfetaminą. 20-latek został  zatrzymany przez kryminalnych. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W czwartek kryminalni na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 20-latek ze Szczytna w swoim domu może mieć narkotyki. Wieczorem zapukali do drzwi mężczyzny, który na ich widok zaczął chować w majtki woreczki foliowe wypełnione amfetaminą.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci zabezpieczyli dodatkowo dwa młynki służące do rozdrabniania narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli 7 woreczków poporcjowanych narkotyków i zatrzymali 20-latka, który noc spędził w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sadem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (achb/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez