Zostań Ambasadorem Warmii, Mazur i Powiśla

- Kategoria: Wiadomości
0

Do 31 grudnia 2021 roku przyjmowane są zgłoszenia do 19. edycji Lauru „Najlepszym z Najlepszych”, konkursu organizowanego przez marszałka województwa od 18 lat.

Laur „Najlepszym z Najlepszych” otrzymują osoby, instytucje lub przedstawiciele firm z Warmii, Mazur oraz Powiśla, które w mijającym roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces i zostały docenione przez niezależne gremia. Przyczyniły się tym samym do promocji regionu w kraju oraz na świecie.

Nasz region to nie tylko piękno w wymiarze natury i ciągłe dążenie do rozwojutłumaczy Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. – To przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy odnoszą spektakularne sukcesy w swoich dziedzinach nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Dlatego nie jest to zwyczajne wyróżnienie. W swojej codziennej pracy z pewnością spotkali Państwo osoby, które zasługują na te prestiżowe nagrody, zachęcam zatem do rekomendacji swoich kandydatów.

W 18-letniej historii Lauru „Najlepszym z Najlepszych” docenialiśmy aktywności związane z gospodarką, innowacjami i rozwojem, osobowością, społeczeństwem, nauką, sportem, kulturą, zdrowiem, turystyką czy sztuką kulinarną.

Od 2003 roku Laurami nagrodzono już ponad 400 osób, zespołów, instytucji, organizacji czy przedsiębiorstw. Na liście znajdują się także laureaci, którzy na tę statuetkę zapracowali już po raz piąty, szósty a nawet siódmy.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://warmia.mazury.pl/wladze-wojewodztwa/marszalek/najlepszym-z-najlepszych

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne