Żołnierz z Olsztyna w wielkim finale „Ninja Warrior Polska”

- Kategoria: Ciekawostki
0

Źródło: mat. prasowe/ fot. Krystian Szczęsny

Po morderczych eliminacjach nadszedł czas na wielki finał „Ninja Warrior Polska”. Do najtrudniejszego i najbardziej emocjonującego etapu programu dotarło 24 najsilniejszych i najodważniejszych zawodników z całej Polski. To oni zawalczą o prestiżowy tytuł pierwszego polskiego Prawdziwego Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. W grupie najlepszych z najlepszych znalazł się Andrzej Kuber z Olsztyna.

Tor finałowy „Ninja Warrior Polska” wymaga od uczestników hartu ducha, pomysłowości i niemal nadludzkiej sprawności fizycznej. Zawodnicy mierzą się ze samym sobą, ale przede wszystkim muszą pokonać trasę pełną przeszkód, która sprawia, że z każdą minutą tracą siły. Przez 23 lata emisji programu w kilkudziesięciu krajach na świecie tylko 9 uczestnikom udało się przejść przez wszystkie finałowe przeszkody i zdobyć legendarną górę Midoryama. Czy w tym roku do tak elitarnego grona dołączy Polak? A może będzie to Andrzej Kuber z Olsztyna? O tym przekonamy się już 13 października o godz. 20:05 w Polsacie.

Andrzej Kuber miejsce w finale zdobył w ostatnim odcinku eliminacyjnym. Rywalizacja już wtedy nabrała niezwykłych rumieńców, a był to dopiero przedsmak tego co widzowie Polsatu zobaczą we wtorek 13 października. Andrzej Kuber bez żadnych problemów pokonał tor eliminacyjny, błąd popełnił na przedostatniej przeszkodzie toru półfinałowego. Mimo to, dzięki osiągnięciu świetnego czasu udało mu się zakwalifikować do finału. Jego plan został osiągnięty! Po porażce w pierwszym sezonie programu to właśnie było celem Andrzeja. Żołnierz 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego ciężko trenował, aby naprawić swój błąd z poprzedniej edycji. Czy pójdzie o krok dalej i zostanie pierwszym Polakiem, który pokona tor wielkiego finału? Trzymamy kciuki, aby tak było!

 

Finał „Ninja Warrior Polska” już we wtorek 13 października o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus