Zobacz nowy spot turystyczny Warmii i Mazur

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. screen YouTube

W poniedziałek, 2 marca w olsztyńskim kinie Helios odbyła się prezentacja nowego spotu promującego atrakcje Warmii i Mazur oraz konkursów z zakresu turystyki.

Spot promocyjny samorządu województwa warmińsko-mazurskiego został wyprodukowany przez Studio Filmowe M5 z Warszawy o 3 długościach  (2 min. 30 sek., 30 sek. i 15 sek.)

Kadry w spocie ukazują obraz z perspektywy bohatera, który podróżuje i korzysta z walorów turystycznych Warmii i Mazur. Kadry ukazują cztery pory roku oraz atrakcje z nimi związane m.in.: szlak rowerowy Green Velo, Wielkie Jeziora Mazurskie, architekturę, wydarzenia kulturalne, spa czy sporty zimowe.

28 lutego 2020 roku w 49 kinach sieci Helios na terenie Polski rozpoczęła się emisja nowego spotu promującego województwo warmińsko-mazurskie w bloku reklamowym przed emisją filmów (30 sekund).  Potrwa prawie trzy tygodnie i dotrze do co najmniej 400 tys. widzów.

Równolegle rozpoczęł się promocja regionu i jego atrakcji w mediach społecznościowych za granicą (w Wielkiej Brytanii, Niemczech i na Litwie) na kanale Facebook pod nazwą mazury.travel oraz w Polsce na kanałach Facebook, Instagram, Twitter, a także na kanale YouTube pod nazwą mazury.travel

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zostały również zaprezentowane trzy konkursy związane z rozwojem i promocją turystyki:
– „Pamiątka Warmii i Mazur“ (ZOBACZ WIĘCEJ)
– „Łączy Nas Turystyka” (ZOBACZ WIĘCEJ)
– Konkurs Agro-Eko-Turystyczny „Zielone Lato” (ZOBACZ WIĘCEJ)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już