Znęcał się nad konkubiną – musi opuścić mieszkanie

- Kategoria: Na sygnale
0

Przez dziewięć miesięcy 21-latek z Olsztyna znęcał się psychiczne i fizyczne nad swoją konkubiną. Mężczyzna prosto z awantury domowej trafił do policyjnego aresztu. Sąd zastosował wobec Dominika P. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego. Grozi mu za to 5 lat więzienia

Dominik P. od stycznia do listopada br. znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. 21-latek wszczynał awantury, wyzywał swoją partnerkę, groził jej pozbawieniem życia i zdrowia. Nie dość, że olsztynianin bił kobietę, to jeszcze szarpał, popychał i dusił.

Ostatnia interwencja miała miejsce w minioną sobotę. Policja do awantury domowej została wezwana kilkanaście minut po godzinie 10.00. Interweniujący policjanci zatrzymali 21-latka i umieścili w policyjnym areszcie.

Dominik P. usłyszał już zarzut znęcania się. Sąd przychylił się do wniosku olsztyńskich policjantów i prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego i zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Teraz mężczyzna tłumaczyć się będzie przed sądem. Kodeks karny za znęcanie się przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych