Zmiana organizacji ruchu na ul. Towarowej i Dworcowej

- Kategoria: Wiadomości
0

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że z wtorku na środę, czyli z 21 na 22 października, rozpoczną się kolejne prace związane z budową linii tramwajowej na ulicach Dworcowej i Towarowej. W związku z tym nastąpi zmiana organizacji ruchu na wymienionych ulicach, a także przesunięty zostanie przystanek „OZGraf”.

Na ulicy Dworcowej, na odcinku od ronda Ofiar Katynia do placu Konstytucji 3 Maja zamknięta zostanie jedna jezdnia (wschodnia). Ruch będzie się odbywał drugą jezdnią po jednym pasie w każdym kierunku. Pozostanie możliwość dojazdu do zespołu budynków przy Izbie Celnej.

Na ul. Towarowej ograniczenie ruchu nastąpi na odcinku od ronda Ofiar Katynia do ul. Składowej. Zamknięta zostanie jezdnia południowa (bliżej zakładów graficznych). Ruch na dopuszczonej części jezdni będzie dwukierunkowy po jednym pasie w każdym kierunku. Jednocześnie wciąż utrzymana będzie możliwość dojazdu do posesji.

Kierowców, rowerzystów i pieszych prosimy o szczególną uwagę.

W związku z pracami przystanek „OZGraf” przy ul. Towarowej (w kierunku OBI) z dotychczasowej lokalizacji przeniesiony zostanie na pas dzielący jezdnię.

Źródło: ZDZiT Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po