Zimowy rozkład lotów na Lotnisku Olsztyn-Mazury

- Kategoria: Wiadomości
0

Jak co roku wraz z nadejściem jesieni, linie lotnicze wprowadzają nowy, zimowy rozkład lotów. Tegoroczny rozkład będzie obowiązywał w okresie od 30 października 2022 do 25 marca 2023 roku. W tym czasie, pasażerowie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury będą mogli korzystać ze stałej oferty połączeń, w niektórych przypadkach zmienią się jednak dni oraz godziny lotów.

Zimowy rozkład lotów obejmował będzie następujące destynacje:

Kraków – loty 2 razy tygodniowo w piątki i niedziele realizowane przez Polskie Linie
Lotnicze LOT,
Dortmund – loty 2 razy tygodniowo we wtorki i soboty realizowane przez Wizz Air,
Londyn Luton – loty 2 razy tygodniowo w czwartki i niedziele realizowane przez Wizz Air,
Londyn Stansted – loty 2 razy tygodniowo w czwartki i niedziele realizowane przez Ryanair.

„Tegoroczny sezon letni na Lotnisku Olsztyn-Mazury możemy z pewnością zaliczyć do udanych. Pasażerowie chcieli latać – zarówno mieszkańcy Warmii i Mazur oraz Podlasia, którzy korzystają z naszego portu planując swoje podróże po Polsce i za granicę, jak również turyści odwiedzający nasz region, dla których godzinne połączenie lotnicze np. z Wrocławia, Rzeszowa czy
Krakowa stanowiło doskonałą możliwość na spędzenie weekendu czy dłuższego urlopu w tej części kraju.

Popularność połączeń krajowych potwierdza fakt, że m.in. Ryanair już jest zainteresowany wznowieniem lotów z/do Wrocławia i Krakowa w przyszłorocznym sezonie letnim. Rozmawiamy również z innymi przewoźnikami na temat oferty lotów rejsowych i czarterowych z naszego lotniska i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli podzielić się dobrymi informacjami na ten
temat.

Tymczasem zimowy rozkład lotów już za rogiem i zachęcam do korzystania z Lotniska Olsztyn-Mazury w nadchodzących miesiącach.” – powiedział Wiktor Wójcik, Prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., zarządzającej Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Rozkłady lotów dostępne są na stronie internetowej www.mazuryairport.pl

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu