ZDZiT zaprasza na multimedialne szkolenie dla seniorów

- Kategoria: Wiadomości
0

Jak wyszukać w internecie najdogodniejsze połączenie komunikacji miejskiej? Co zrobić jeśli zgubi się dokumenty lub jakiś przedmiot w tramwaju czy autobusie? Na te i wiele innych ważnych pytań odpowie starszym osobom pracownik Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu podczas spotkania, które odbędzie się 24 kwietnia w siedzibie ZDZiT przy ul. Szrajbera.

Szkolenie „Pomagamy seniorom w komunikacji miejskiej” poprowadzi Sebastian Szepel, na co dzień pracownik Centrum Zarządzania Transportem Publicznym ZDZiT. Z chętnymi spotka się 24 kwietnia o godz. 15 w siedzibie Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu  przy ul. Szrajbera 9/10.

Zajęcia obejmują m.in. następujące zagadnienia:

  • jak korzystać z internetowych rozkładów jazdy
  • jak wyszukiwać dogodnego połączenia na stronie zdzit.olsztyn.eu
  • jak korzystać z aplikacji mobilnej MyBus
  • jak korzystać z komunikacji zastępczej w Olsztynie
  • co zrobić w przypadku zagubienia przedmiotu w autobusie lub tramwaju

Podstawowym celem spotkania jest przybliżenie osobom starszym nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, które mogą im ułatwić codzienne funkcjonowanie podczas korzystania z transportu publicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Osoby zainteresowane szkoleniem mogą zapisywać się pod numerem telefonu 885 882 503.

Źródło: ZDZiT w Olsztynie

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu