Zasnął za kierownicą i zjechał do rowu

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego na drodze K-16. Kierujący osobowym mercedesem jadąc od m. Dłużki w kierunku miejscowości Podlejki na łuku drogi w prawo zjechał na przeciwny pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu gdzie dachował. Na szczęście 26-letniemu kierowcy nic się nie stało. Skończyło się na uszkodzonym pojeździe i mandacie karnym.

Zaśnięcie za kierownicą było przyczyną zdarzenia drogowego z udziałem osobowego mercedesa do którego doszło we wtorek (22.06.2021r.) na drodze K-16 na odcinku Dłużki – Podlejki. Mimo poważnie wyglądającego zdarzenia, młodemu kierowcy nic poważnego się nie stało. W miejscu zdarzenia, na czas policyjnych czynności wprowadzony został ruch wahadłowy.

Policjanci przypominają, że na drodze o każdej porze roku należy zachować szczególną ostrożność. W ostatnim czasie mamy do czynienia z wysoką temperaturą, która powoduje obniżenie naszej percepcji za kierownicą. Należy o tym pamiętać i planując podróż wziąć pod uwagę niezbędne przerwy regeneracyjne.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych