Zamknięcie drogi krajowej nr 53 od Klewek do węzła Pieczewo

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. GDDKiA

GDDKiA informuje, że 10 maja (wtorek) zostanie zamknięty odcinek DK53 w rejonie węzła Pieczewo. Ruch na trasie Olsztyn – Szczytno będzie się odbywał po starym przebiegu DK53. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podyktowane jest naprawą gwarancyjną deformacji nawierzchni spowodowanej osiadaniem gruntu. Koszt naprawy ponosi wykonawca robót.

W związku z całkowitym zamknięciem DK53 od ronda w Klewkach do węzła Pieczewo ruch kołowy na trasie Szczytno – Olsztyn odbywać się będzie przez miejscowość Szczęsne, starym śladem DK53.

Od Olsztyna drogą krajową nr 53 będzie można dojechać tylko do węzła Pieczewo, dalsza jazda w kierunku Szczytna będzie niemożliwa. Łącznice prowadzące w kierunku Augustowa i Warszawy będą funkcjonować tak, jak dotychczas.
Z kolei jadąc drogą ekspresową S51 od węzła Jaroty, nie będzie można zjechać z obwodnicy Olsztyna w kierunku Szczytna. Objazd będzie prowadził przez Olsztyn starą DK53, a dalej przez miejscowość Szczęsne.

Apel do kierowców – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Przewidujemy, że czasowa organizacja ruchu potrwa do 19 sierpnia br. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Trasa objazdu

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zadbaj o wyjątkowy nastrój w swoim domu ze świecami i woskami zapachowymi

Znasz to uczucie, gdy po całym dniu pracy