Zalia wystąpi w maju na kortowiadowej scenie!

Organizatorzy nadchodzącej Kortowiady 2023 już od grudnia dzielą się informacjami na temat tego wydarzenia. Szczególnie wyczekiwane są z pewnością te dotyczące artystów, którzy wystąpią na Scenie Głównej. Line-up Kortowiady ma już niewiele tajemnic, ponieważ ujawniono już 13 z 15 wykonawców i zespołów, które pod koniec maja wystąpią na Plaży Kortowskiej. Do grona, w którym znalazł się Oki, Michał Szczygieł, bryska, Gibbs, Pezet, Igo, Błażej Król, Kult, Sarius, Ralph Kaminski, Julia Rocka oraz Mrozu, w minionym tygodniu dołączył zespół Enej. Dziś natomiast ujawniono, że powiększyło się ono o kolejną młodą i zdolną artystkę – Zalię! 

Zalia, czyli Julia Zarzecka, to 21-letnia wokalistka i kompozytorka. Jej mocny soulowy głos sprawia, że jest bardzo wyrazistą postacią na polskiej scenie muzycznej. Jej życie od dzieciństwa połączone jest z muzyką – już jako dziecko poprosiła o zapisanie do szkoły muzycznej. Od 2020 roku sama wydaje swoją muzykę, a jej drugi w karierze singiel, „sierpień”, trafił na playlistę najczęściej udostępnianych utworów w Polsce „Viral 50 – Polska Spotify”. Od tamtego momentu każda jej kolejna piosenka cieszy się dużą popularnością. Najwięcej inspiracji w swojej twórczości czerpie z różnorodności dużych miast.

Przypominamy, że Kortowiada 2023 rozpocznie się 24 maja i potrwa do 27 maja. Organizatorzy przygotowują szereg różnorodnych wydarzeń i form aktywności, w których uczestnicy będą mogli brać udział podczas kortowiadowych dni oraz wieczorów.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się