Zaginął 85-letni mieszkaniec Olsztyna

- Kategoria: Na sygnale
0

Rodzina i policja prosi o pomoc w odnalezieniu 85-letniego mężczyzny, który wczoraj o godzinie 08:00 wyszedł z domu przy ul. Dworcowej w Olsztynie i do chwili obecnej do niego nie wrócił. Każdy, kto posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o pilny kontakt z olsztyńską policją.

Wczoraj (19.07.2018r.) około godz. 08:00 wyszedł z domu i pojechał autobusem na działkę ROD Wójtowa Rola. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 85-latek miał zwyczaj wysiadać z autobusu na pętli przy ul. Cementowej w Olsztynie następnie resztę drogi w kierunku swojej działki pokonywał pieszo.

Bronisław Guzewicz
Bronisław Guzewicz

Rysopis: wiek z wyglądu 85 lat, wzrost: 165 cm, szczupły, włosy krótkie siwe z łysiną czołową aż po kark, zarost na twarzy trzydniowy,, oczy niebieskie

Ubiór: spodnie jeansowe k. niebieskie, buty sportowe wiązane koloru granatowo-niebieskie, kurtka drelichowa koloru bezowego, sweter -półgolf koloru zielono-granatowo-beżowego, koszula flanelowa ciemnego koloru, czapka koloru czarnego lub beżowego, plecak koloru granatowego. Porusza się o lasce.

Wszystkie osobo, które mają wiedzę na temat przebywania mężczyzny prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać pod nr tel. 89 522 34 24 lub 601 457 510.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu