Zaginął 57-letni mieszkaniec Karszewa

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. mat. policji

Policjanci poszukują zaginionego 57-letniego Wiesława Janigi. Mężczyzna wyszedł z domu w miejscowości Karszewo gm. Młynary i do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego pobytu. Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia proszone są o przekazanie informacji pod alarmowy nr tel.: 997.

Wiesława Janiga w piątkowy wieczór (08.07.2016) około godz. 19:00 wyszedł z domu w miejscowości Karszewo gm. Młynary i do chwili obecnej nie jest znane jego miejsce pobytu. Z mężczyzną utrudniony jest kontakt z uwagi na demencję. Nie ma również przy sobie telefonu.

57-latek w chwili zaginięcia ubrany był w siwą bluzę z długim rękawem, granatowe spodnie dresowe z niebieskim lampasem oraz buty gumowe.

Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia proszone są o przekazanie informacji pod alarmowy nr tel.: 997.

W poszukiwania 57-latka zaangażowanych na chwilę obecną może być około 100 osób. Oprócz policjantów z Elbląga i Pasłęka mężczyzny szukają również strażacy z OSP. Zostały także wykorzystane policyjne psy tropiące.

Źródło: KWP Olsztyn (KN/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już