Zablokują krajową „szesnastkę”

- Kategoria: Wiadomości
0

W poniedziałek 16 marca 2015 roku w godz. 16.30 – 17.00 na DK nr 16 u wylotu z Olsztyna w kierunku Mrągowa odbędzie się blokada drogi, która ma na celu zwrócenie uwagi rządu na konieczność umieszczenia modernizacji tej najważniejszej dla województwa warmińsko-mazurskiego drogi w „Programie Budowy Dróg krajowych na lata 2014 – 2023”.

Półgodzinny protest odbędzie się przy wylocie z Olsztyna w kierunku Mrągowa, na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną, przy skrzyżowaniu z drogą gminną w kierunku Klebarka Małego. Jak informują organizatorzy, poniedziałkowy protest będzie zorganizowany tak, aby był on możliwie nieuciążliwy dla użytkowników drogi.

Akcję organizuje olsztyńskie Prawo i Sprawiedliwość i zaprasza do niej wszystkich, którym na sercu leży przełamanie wykluczenia komunikacyjnego województwa poprzez modernizację krajowej 16.

Źródło: PiS Warmia i Mazury

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu