Na sygnale

Policjanci zabezpieczyli ponad 120 kilogramów suszu tytoniowego

Policjanci z Ostródy w jednym z mieszkań zabezpieczyli ponad 120 kilogramów suszu tytoniowego. Właściciel mieszkania usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Mężczyzna podczas przesłuchania nie kwestionował swojej winy. Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconych podatków szacuje się na ponad 55.000 złotych.

Policjanci z Ostródy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta 63-letni mężczyzna może posiadać nielegalny susz tytoniowy. Podczas przeszukania mieszkania Zygmunta J. kryminalni znaleźli zapakowane w kartonach ponad 120 kilogramów tego suszu. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do winy, odmawiając jednocześnie składania wyjaśnień w tej sprawie.

Teraz za przestępstwo skarbowe odpowie przed sądem. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

[hana-flv-player video=”http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/32/32-24616.flv” width=”500″ description=”” player=”1″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” /]

Źródło: KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*