Na sygnale

Wywiózł 16-latka w bagażniku do lasu. Chciał sam wymierzyć sprawiedliwość

Do policyjnego aresztu trafił 30-letni mieszkaniec gminy Stawiguda, który siłą wsadził do bagażnika swojego samochodu 16-latka i wywiózł go do lasu. W ten sam sposób, sprawca chciał również potraktować 19-latka, jednak mu się nie udało z uwagi na opór jaki stawiał młody mężczyzna. Zatrzymany przez policjantów 30-latek, posługując się taką metodą chciał się dowiedzieć, kto włamał się do jego przyczepy kempingowej.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu jednak dopiero wczoraj dwaj pokrzywdzeni zdecydowali się powiadomić policję. Funkcjonariusze rano przyjęli zawiadomienie, że 30-letni mieszkaniec gminy Stawiguda siłą wrzucił do bagażnika samochodu 16-letniego chłopca po czym wywiózł go do lasu i groził mu.

Chwile później to samo sprawca chciał zrobić z 19-latkiem, jednak tym razem nie udało mu się to z uwagi na opór jaki stawiał pokrzywdzony.

W ten sposób mężczyzna chciał dowiedzieć się od nastolatków, kto włamał się do jego przyczepy kempingowej. Za przestępstwo którego się dopuścił, czyli pozbawienie wolności człowieka, grozi mu kara 5 lat więzienia.

Źródło: KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*