Wystawa fotograficzna Iwony i Wojciecha Gotkiewiczów w Galerii Stary Ratusz WBP

- Kategoria: Kultura
0

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na wystawę fotograficzną pt.: „Kolory” Iwony i Wojciecha Gotkiewiczów.

3-16 września 2021 r.

Galeria Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

 

Iwona i Wojciech Gotkiewicz już po raz drugi pokazują swoje fotografie, które są efektem wielogodzinnych obserwacji przyrody naszego regionu.

 

Fotograficzny duet stworzony całkowicie przypadkowo nad Biebrzą, który gorzej lub lepiej funkcjonuje już 8 lat. Fotografujemy praktycznie wszystko, co stworzyła Pani Przyroda, choć oczywiście najchętniej pstrykamy ptaki i ssaki. Kiedyś eksplorowaliśmy głównie wspomnianą Kotlinę Biebrzańską z racji sentymentu wynikającego z miejsca urodzenia oraz fascynacji tym miejscem. Od jakiegoś czasu coraz więcej uwagi poświęcamy jednak Warmii, gdzie mieszkamy na co dzień i którą każdego brzasku odkrywamy na nowo. Od czterech lat jesteśmy członkami okręgu warmińsko-mazurskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Ta wystawa jest już naszą siódmą i jednocześnie drugą w Galerii Stary Ratusz.

Iwona i Wojciech Gotkiewicz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez