Wypadek z udziałem motocyklisty

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztyn

Lidzbarscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem mieszkaniec Gdyni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. 52-latek z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Olsztynie.

Wczoraj (25.07.2016) przed południem oficer dyżurny lidzbarskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta w miejscowości Krosno doszło do wypadku drogowego. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia drogowego wstępnie ustalili, że kierujący motorem honda mieszkaniec Gdyni na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu

W wyniku zdarzenia 52-latek odniósł ogólne obrażenia ciała i został przetransportowany śmigłowcem pogotowia lotniczego do szpitala w Olsztynie. Mężczyzna był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (MK/TM)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu