Wypadek na trasie Butryny-Olsztyn.

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

W środę policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na trasie Butryny-Olsztyn. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 18-letniemu sprawcy kolizji drogowej oraz skierowali sprawę do sądu. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami młodemu mężczyźnie może grozić kara grzywny w wysokości do 30 tysięcy złotych.

W środę (20.04.2022) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Butryny-Olsztyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący fordem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył poprzedzającego suzuki, a następnie uderzył w kolejne auto – osobowego nissana. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Ostatecznie funkcjonariusze za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu. Zgodnie ze znowelizowanymi przepisami może grozić mu grzywna w kwocie nawet 30 tysięcy złotych.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych