Wsparcie dla ratowników wodnych

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

We wtorek (25 lutego) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie  zostaną podpisane umowy o przyznaniu dotacji na wsparcie realizacji zadań z zakresu ratownictwa wodnego w 2020 roku. 450 tys. zł trafi do sześciu organizacji dbających o zapewnienie bezpieczeństwa na akwenach Warmii i Mazur.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie otrzyma 156 tys. zł na realizację zadania „Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych województwa warmińsko-mazurskiego w 2020 roku”.

131 tys. zł otrzyma Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Giżycku na „Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych Wielkich Jezior Mazurskich w 2020 roku”.

„Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych” to zadanie, na którego realizację Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzyma 61 tys. zł dotacji.

Mazurska Służba Ratownicza z siedzibą w Okartowie zrealizuje projekt „Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych Jeziora Śniardwy i południowych akwenach Wielkich Jezior Mazurskich w 2020 roku”. Kwota wsparcia to 41 tys. zł.

37 tys. zł otrzyma Ochotnicza Straż Pożarna w Szeligach – Jednostka Ratownictwa Wodnego na realizację zadania „Bezpieczne lato 2020”.

PODWODNIKOWI  Szkole Ratownictwa, Sportów Wodnych i Obronnych z siedzibą w Szkolnikach koło Orzysza przyznano 24 tys. zł dotacji. Pieniądze zostaną przeznaczone na realizację zadania „Wykonywanie zadań z zakresu ratownictwa wodnego oraz organizowania i przeprowadzania szkoleń ratowników  wodnych w zakresie ratownictwa wodnego na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych