Zapowiedzi wydarzeń

Wilki otwierają skład koncertowy Kortowiady 2024

Tydzień temu organizatorzy Kortowiady podzielili się najważniejszymi informacjami na temat nadchodzącej 63. edycji tych wyjątkowych juwenaliów. Kortowiada 2024 odbędzie się w dniach 22-25 maja, a jej motywem przewodnim będzie przyszłość. Zgodnie z obietnicą właśnie dziś ogłoszono pierwszego artystę i odkryto pierwszą kartę przyszłości – na Scenie Głównej wystąpią Wilki!

Zespół Wilki debiutował nieco ponad 30 lat temu i od tamtej pory stworzył wiele hitów, które zapadły w pamięć słuchaczom – debiutancki „Son of the blue sky” czy „Urke” oraz „Baśka” powstały w pierwszej dekadzie funkcjonowania zespołu. Mają na koncie 8 albumów studyjnych, a ostatni z nich, „Wszyscy marzą o miłości”, wydano we wrześniu 2022 roku. W ostatnich latach z Robertem Gawlińskim na czele zagrali wiele klubowych tras, a w maju 2024 roku wystąpią na Plaży Kortowskiej!

Jak wspominają organizatorzy, kolejne ogłoszenia będą pojawiać się co 2 tygodnie, tradycyjnie we wtorki o 12:00 – do czasu, aż poznamy wszystkich artystów, którzy uświetnią swoimi występami Kortowiadę 2024. Wszystkie bieżące informacje oraz możliwość zakupu karnetów na wydarzeenie znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Olsztyńskich Juwenaliów – www.kortowiada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*