Wielkie otwarcie pierwszego TK Maxx w Olsztynie już 5 września

- Kategoria: Ciekawostki
0

Początek września dostarczy wielu modowych emocji mieszkańcom Olsztyna. 5 września, w piątek, przy ul. Tuwima 26 otwarta zostanie Galeria Warmińska, a wraz z nią o godz. 9.00 pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim sklep TK Maxx! Oprócz licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy dzień, w sklepie znaleźć będzie można najnowsze trendy i markowe produkty w cenach zawsze do 60% taniej*.

Już niedługo wieszaki i półki nowego sklepu TK Maxx zapełnią się prawdziwymi modowymi perełkami, czyli m.in. pomysłami na jesienno-zimowe stylizacje. Tylko tutaj, pod jednym dachem upolować będzie można ubrania, akcesoria, obuwie, dodatki do domu znanych marek i projektantów, w cenach zawsze do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Jak to możliwe? Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów po okazyjnych cenach.

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. To dzięki kupcom, którzy na co dzień dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z, w większości, aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie.

TK Maxx w Galerii Warmińskiej to nasza pierwsza lokalizacja w województwie warmińsko-mazurskim i jednocześnie nasz 26 sklep w Polsce. Tak jak w innych miastach, w których otworzyliśmy sklepy w tym roku – we Wrocławiu oraz Rzeszowie – także tu dostrzegamy ogromną szansę rozwoju. Mamy nadzieję, że koncepcja TK Maxx spodoba się nie tylko mieszkańcom Olsztyna, ale także całego regionu. Sklep zajmuje powierzchnię 1735 m2,  a otwierając go stworzyliśmy ponad pięćdziesiąt miejsc pracy! – powiedziała Anna Kucharska, kierownik sklepu TK Maxx w Galerii Warmińskiej.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje. Od samego rana, od godz. 9.00 będą mogli wziąć udział w zabawie „Czerwony Wieszak”, która polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych, 3 złotych i jednego czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

Również w piątek będzie można wziąć udział w metamorfozach… Styliści, dzięki tysiącom ubrań i dodatków dostępnych w sklepie, pomogą stworzyć klientom niepowtarzalne stylizacje,
a wizażystki wykonają pasujący do stroju makijaż. Całość uwieczni profesjonalny fotograf. Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zabawne zdjęcia, które wezmą udział w konkursie na profilu Facebook marki.

TK Maxx zaprasza do nowego sklepu w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, w piątek 5 września od godz. 9.00!

* od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów
po okazyjnych cenach.

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl lub www.tkmaxxpr.pl

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się