White 2115 dołącza do składu Kortowiady 2023

Do 62. edycji olsztyńskich juwenaliów pozostało już 8 tygodni! Nabiera ona coraz wyraźniejszych kształtów głównie dzięki cotygodniowym informacjom przekazywanym przez organizatorów. W tym tygodniu do grona artystów, którzy wystąpią na Plaży Kortowskiej dołączył White 2115.

Okrzyknięty w 2022 roku najpopularniejszym polskim muzykiem raper – znalazł się na szczycie podsumowania Spotify 2022 – związany jest z wytwórnią SBM Label i to tam od 2017 roku rozwija swoją karierę. Dzięki swoim trzem solowym albumom zasłużył na miano króla wakacji. Singiel z jego najnowszej płyty, „RiRi”, był najpopularniejszą piosenką zeszłorocznych wakacji. Krążek „Pretty Boy” jeszcze przed premierą uzyskał status platynowej płyty.

White 2115 to ostatni z 15 artystów, którzy wystąpią w maju na kortowiadowej scenie. W trakcie nadchodzącej edycji tego festiwalu studenckiego wystąpi: Kult, Pezet, Mrozu, Gibbs, White 2115, Oki, Ralph Kaminski, Igo, Błażej Król, Michał Szczygieł, bryska, Julia Rocka, Zalia, Enej oraz Sarius. W następny wtorek, jak zapowiadają organizatorzy, ma zostać opublikowany szczegółowy line-up z podziałem na dni. Przypominamy, że koncerty odbywać się będą na Plaży Kortowskiej 25, 26, i 27 maja.

Dziś do sprzedaży trafiła III pula biletów, w której oprócz karnetów dostępne są także bilety jednodniowe. Można je nabyć wchodząc na oficjalną stronę internetową olsztyńskich juwenaliów, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się