Wernisaż wystawy „Gwiazdy rocka i ekranu” Bartka Niewiadomskiego

fot. mat. prasowe WBP w Olsztynie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na wernisaż wystawy „Gwiazdy rocka i ekranu” Bartka Niewiadomskiego.

14 lutego /piątek/ 2020 r., godz. 17.00

Galeria Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

Wystawa „Gwiazdy rocka i ekranu” to charakterystyczne portrety ludzi bardziej i mniej znanych, sceny z życia czy zjawiska rodem nie z tego świata stworzone przy pomocy tuszu i linijki. Gęsto ustawione kreski tworzą ciemniejsze plamy, rzadziej kreślone odtwarzają jasną stronę płaszczyzn i kształtów. Wśród portretowanych znajdują się Czesław Niemen, Grzegorz Ciechowski, Kora, Lenny Kravitz, David Bowie czy Prince.

Bartek Niewiadomski– ur. w 1977 roku, mieszka i tworzy w Ostródzie. Najbliższy sercu jest mu street art, murale i różnego rodzaju instalacje w plenerze. W ostatnich latach koncentruje się jednak na technice przez siebie wypracowanej. Artysta nagrywa także własne internetowe audycje radiowe (radio Bart.fm), od ponad 20 lat gra na gitarze basowej. Pisze prozę i wiersze.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu