Kultura

Wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper.

„W grudniu tego roku mijają dwa lata od zakończenia budowy mostu św. Jakuba w naszym mieście. Pracując w budynku Wydziału Sztuki przy ulicy Szrajbera, miałam możliwość obserwować powstawanie tego mostu. Z zaciekawieniem zaczęłam fotografować poszczególne etapy budowy i tak powstał materiał prezentowany (w dużym przekroju) na obecnej wystawie. Zdjęcia obejmują etap od czerwca do grudnia 2017 roku.” – Bożenna Koper

20 grudnia /piątek/ 2019 r., godz. 17.00

Galeria Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

Bożenna Koper – olsztynianka, absolwentka wychowania muzycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie i studiów podyplomowych z psychologii muzyki w Akademii Muzycznej w Warszawie. Miłośniczka sztuki, a fotografowanie jest jedną z jej radości. Stara się uchwycić w fotografii to, co ją zaciekawi i zatrzyma. Od wielu lat prezentuje swoje zdjęcia na wystawach grupy Artystycznej Rezerwy Twórczej, do której dołączyła w 2011 roku. Ma też na swoim koncie dwie wystawy indywidualne. Od 2017 roku jest członkiem Olsztyńskiego Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*