Wędkarski Dzień Dziecka nad jeziorem Długim w Olsztynie

Koło wędkarskie Polskiego Związku Wędkarskiego Olsztyn – Miasto przy współpracy z olsztyńskimi Kołami PZW, zaprasza dzieci w wieku od 6 do 14 lat na Wędkarski Dzień Dziecka – Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

Zawody spławikowe odbędą się w dniu 31 maja 2015 r. nad brzegiem jeziora Długiego w Olsztynie. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy na zawody przyjmowane są telefonicznie pod numerem 89 527 34 60, mailowo: mlodziwedkarze@gmail.com bądź osobiście w biurze Okręgu PZW w Olsztynie przy ul. Bałtyckiej 2 w terminie do 27 maja 2015 r.

Zbiórka do godziny 9.00 nad jeziorem Długim – za siedzibą Okręgu PZW Olsztyn ul. Bałtycka 2. Dzieci na zawody przychodzą razem z dorosłym opiekunem. Dla zwycięzców przewidziano medale, puchary i atrakcyjne nagrody a dla wszystkich uczestników wspaniałe upominki. Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: 89 527 34 60.

Wędkarski Dzień Dziecka współfinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w ramach Działania 2. Edukacja ekologiczna. Poddziałanie 2.2. Dofinansowanie działań edukacyjnych Kategoria 2.2.4. Myśliwy i Wędkarze.

Źródło: PZW Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich