W Wigilię i sylwestra większość urzędów będzie pracować normalnie

- Kategoria: Wiadomości
0

W Olsztynie w Wigilię jak i sylwestra większość głównych urzędów będzie pracować w zwykłych godzinach pracy. Niektóre placówki, np. ZUS i Urząd Skarbowy będą czynne krócej.

Wydział Komunikacji w Wigilię i sylwestra w godz. 7.30-15.15. Nie zmienią się też godziny pracy Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, który w Wigilię i sylwestra czynny będzie od 7.30 do 15.30.

Urząd Skarbowy w Olsztynie w związku z okresem świątecznym i noworocznym zapowiedział skrócenie godzin pracy . W Wigilię i sylwestra klienci będą obsługiwani w godz. 7.15-15.15. Natomiast do 18.00 przedłużono godziny pracy w poniedziałki 23 i 30 grudnia.

Placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wigilię i sylwestra będą czynne do godziny 12.00, potem klienci będą mogli składać wnioski i dokumenty ubezpieczeniowe tylko za pomocą urzędomatu. W placówkach, gdzie nie ma dostępu do urzędomatu, urzędnicy będą obsługiwać klientów do godz. 15.00

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego