W wędzarni uprawiał konopie indyjskie

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztyn

Kryminalni ze Szczytna zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Dźwierzuty, który wędzarnię przerobił w specjalne pomieszczenie do hodowli marihuany. Policjanci w trakcie przeszukania zabezpieczyli rośliny konopi indyjskiej, specjalny namiot z instalacją elektryczną oraz wentylatory. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci ze Szczytna na co dzień zajmujący zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec gminy Dźwierzuty hoduje rośliny konopi indyjskiej. Wczoraj około godziny 17.00 kryminalni zapukali do drzwi 20-latka, który na ich widok zaczął się dziwnie zachowywać.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, zauważyli wędzarnię. Gdy weszli do środka okazało się, że pomieszczenie zostało przerobione i wyposażone w specjalistyczne urządzenia służące do hodowli marihuany. W wędzarni znajdował się specjalny namiot z instalacją elektryczną, wentylatorami oraz doniczki, w których rosły rośliny konopi.

Kryminalni zatrzymali 20-latka, który noc spędził w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (ach-b/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne