W Olsztynie wystartowała szkółka wędkarska „Akademia młodego wędkarza”

- Kategoria: Ciekawostki
0

13 września 2014 r. w Olsztynie odbyły się pierwsze powakacyjne zajęcia szkółki wędkarskiej „Akademia młodego wędkarza”. W zajęciach wzięło udział 16 dzieci wraz z opiekunami.

Po omówieniu spraw organizacyjnych, dzieci udały się nad brzeg jeziora Długiego. Tam instruktorzy wędkarstwa zaprezentowali metodę wędkowania na spławik. Dzieci z wielkim zainteresowaniem pomagały w przygotowaniu zanęt a następnie próbowały swoich sił zarzucając wędkę ze spławikiem do wody. Niektórym z nich udało się złowić pierwszą rybę .

Cieszymy się, że do szkółki wędkarskiej w Olsztynie „Akademia młodego wędkarza” zgłasza się coraz więcej dzieci. Świadczy to o tym, że wędkarstwem interesują się nie tylko osoby dorosłe, ale i również młodzież.

Informacje i zgłoszenia do szkółki przyjmowane są pod numerem telefonu:  661 318 490.

Następne zajęcia szkółki odbędą się 27 września 2014 r. (sobota) o godz. 10.00 w siedzibie PZW w Olsztynie przy ul. Bałtyckiej 2.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

 

Źródło, fot.: facebook.com/pzwolsztyn

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych