Utrudnienia w ruchu w związku z organizacją Pucharu Europy w Triathlonie

- Kategoria: Wiadomości
0

W dniach 27-28.05 (sobota, niedziela), w związku z organizacją Pucharu Europy w Triathlonie oraz Elemental Tri Series, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 

W sobotę (27.05) odbędzie się Puchar Europy w Triathlonie. W związku z imprezą, w godzinach 06:00-19:30 zamknięta dla ruchu będzie ul. Kapitańska, północna nitka ul. Sielskiej (w kierunku Ostródy) od. ul. Shumana do ul. Lotniczej. Na południowej nitce ul. Sielskiej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. W godzinach 06:00-10:15, 11:40-12:45, 14:10-15:15, 16:45-17:45 możliwy będzie wyjazd/wjazd z posesji oraz ulic mieszczących się po północnej stronie ul. Sielskiej (Hotel Omega, ul. Miła, myjnia) pod nadzorem służb porządkowych.

W niedzielę (28.05) odbędzie się Elemental Tri Series Olsztyn. W związku z imprezą, w godzinach 06:00-14:30 zamknięte dla ruchu drogowego będą ul. Kapitańska, ul. Shumana (nitka w kierunku ul. Sielskiej), ul. Sielska (północna nitka w kierunku Ostródy), ul. Miła, ul. Lotnicza oraz starodroże DK16 na odcinku Olsztyn-zjazd na Łupstych. Na południowej nitce ul. Sielskiej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Podróżujących na odcinku Ostróda-Olsztyn drogą krajową nr 16 prosimy o korzystanie z objazdu obwodnicą oraz ul. Warszawską lub drogą powiatową przez Łupstych i ul. Bałtycką.

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się