Drugie urodziny Aquasfery. Będzie można bezpłatnie skorzystać ze wszystkich atrakcji wodnego centrum

Drugie urodziny Aquasfery. Będzie można bezpłatnie skorzystać ze wszystkich atrakcji wodnego centrum

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na drugie urodziny Aquasfery. 1 marca 2014 roku (sobota) w urodzinową Aquanoc między godziną 20.00 a 24.00 będzie można bezpłatnie skorzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Aquasferę.

Aby uczestniczyć w urodzinowej Aquanocy 2014 trzeba wypełnić specjalny promocyjny kupon, który od 25 lutego dostępny jest na stronie wodnego centrum – http://www.aquasfera.olsztyn.eu/aquasfera.html

Wstęp na godziny: 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 (wejścia darmowe 1 godzinne) Uwaga: ilość miejsc na Aquanoc 2014  będzie ograniczona.

Wejście na basen tylko i wyłącznie za okazaniem wydrukowanego Kuponu.

Podczas urodzinowej Aquanocy odbędzie się również największa pływacką imprezę w Polsce – I Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014”.

Podczas urodzinowej Aquanocy będzie można wziąć udział w konkursach, aqua animacjach, zabawach na basenach Aquasfery oraz skorzystać z Kajak Polo i rozegrać towarzyskie mecze.

I Ogólnopolski  Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014” to największa  pływacka impreza w Polsce, której celem jest popularyzacja  pływania jako dyscypliny sportu mająca ogromny wpływ na prawidłowy rozwój każdego człowieka, jego kondycję  i samopoczucie.

Patronem maratonu jest Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

1 sierpnia zostaną włączone syreny alarmowe

Celem upamiętnienia 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w