Urodzinowy „Bieg na sześć łap”

Akcja „Bieg na sześć łap” kończy cztery lata. W związku z tak radosnym wydarzeniem już w najbliższą sobotę odbędzie się urodzinowe spotkanie z psiakami z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

W sobotę (25 lutego) „Bieg na 6 łap” będzie obchodzić swoje czwarte urodziny. Zapisy na biegi z psami są już zakończone ale można wybrać sobie spacer z psiakiem, na który nie trzeba się zapisywać. Wystarczy odwiedzić Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie podczas urodzinowego „Biegu na sześć łap” i zaprosić kompana na leśne ścieżki.

Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę biegową licząca 5 km (dla psiaków, które uwielbiają tę formę aktywności) oraz spacerową liczącą 2 km (dla psów, których kondycja i stan zdrowia pozwalają na radosne pokonanie właśnie tego odcinka). Po zakończeniu biegu oraz spacerów w sali edukacyjnej odbędzie uroczyste odśpiewanie „Sto lat” ze świeczkami na torcie.

Strat o godz. 10:00 w schronisku dla zwierząt przy ul. Turystycznej 2 w Olsztynie. Więcej informacji TUTAJ.

Przypomnijmy, że „Bieg na sześć łap” jest inicjatywą zapoczątkowaną w Olsztynie 23 lutego 2013 roku przez Monikę Dąbrowską. Od tamtej pory biegacze o różnym stopniu zaawansowania regularnie uprawiają jogging w towarzystwie podopiecznych z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt. Akcja przyjęła się nie tylko w Olsztynie, ale również w 35 miastach w Polsce.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu