Urodzinowa Aquanoc-Otyliada 2014

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na Drugie Urodziny Aquasfery. 1 marca 2014 roku (sobota) w urodzinową Aquanoc między godziną 20:00 a 24:00 będzie można bezpłatnie skorzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Aquasferę.

Aby uczestniczyć w urodzinowej Aquanocy 2014 trzeba wypełnić specjalny promocyjny kupon, który od 25 lutego od godz. 8.00 pojawi się na stronie www.aquasfera.olsztyn.eu

Wstęp na godziny: 20:00, 21:00, 22:00, 23:00 (wejścia darmowe – 1 godzinne)otyliada_2014

Ilość miejsc na Aquanoc 2014 będzie ograniczona.

Podczas urodzinowej Aquanocy zapraszamy również na największą pływacką imprezę w Polsce – I Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014”. Impreza ta ma na celu popularyzację pływania jako dyscypliny sportu mająca ogromny wpływ na prawidłowy rozwój każdego człowieka, jego kondycję i samopoczucie.

Podczas urodzinowej Aquanocy będzie można wziąć udział w konkursach, aqua animacjach, zabawach na basenach Aquasfery. Będzie można skorzystać z Kajak Polo i rozegrać towarzyskie mecze.

Patronem maratonu jest Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak.

Udział w maratonie jest BEZPŁATNY.

 

Więcej informacji na stronie: www.aquasfera.olsztyn.eu

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż