Ukrył się za…firanką. Policyjni wywiadowcy zatrzymali poszukiwanego

- Kategoria: Na sygnale
0

Policyjni wywiadowcy zatrzymali poszukiwanego od dwóch lat mieszkańca Olsztyna. 23-letni Mariusz J. ukrywał się przed organami ścigania w mieszkaniu babci. Kobieta twierdziła, że wnuk przebywa w Anglii. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w Olsztynie dwoma listami gończymi.

Sprawca popełnił przestępstwo oszustwa oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Poszukiwany trafił na 8 miesięcy pozbawienia wolności do aresztu.

Policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wczoraj około godziny 21.00 na ulicy Żeromskiego zatrzymali 23-letniego Mariusza J. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez ten organ w 2011 roku.

Mieszkaniec Olsztyna popełnił przestępstwa oszustwa oraz kierowania autem w stanie nietrzeźwości. Policjanci mając informację, że poszukiwany przebywa w mieszkaniu babci weszli tam. Kobieta twierdziła jednak, że nie utrzymuje kontaktu z wnuczkiem od kilku lat, gdyż ten miał wyjechać do Anglii. Jednak policjanci nie uwierzyli w te słowa i w jednym z pokoi za firanką zauważyli poszukiwanego.

Mężczyzna w chwili zatrzymania stwierdził, że nie zdążył się schować przed funkcjonariuszami w szafie. Policjanci przewieźli 23-latka do policyjnego aresztu. Dziś prosto z komendy sprawca trafił za więzienne mury. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Informacja: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji