Ukradł ze sklepu telewizor. Został zatrzymany w Parku Centralnym

- Kategoria: Na sygnale
0

W niedzielę tuż po godzinie 18.00 31-letni mieszkaniec Olsztyna wyniósł ze sklepu ze sprzętem RTV i AGD mieszczącego się w jednym z olsztyńskich centrów handlowych telewizor marki Samsung. Mężczyznę w Parku Centralnym ujęli pracownicy sklepu i przekazali w ręce Policji. Nienaruszony telewizor powrócił na półkę sklepową.

W niedzielę tuż po godzinie 18.00 31- letni mieszkaniec Olsztyna wybrał się do jednego z Centrów Handlowych. Ze sklepu ze sprzętem RTV i AGD wyniósł zapakowany w karton telewizor marki Samsung.

Czujni pracownicy sklepu zorientowali się, że mężczyzna nie dokonał zapłaty za sprzęt TV i ruszyli jego śladem. Łukasz K. ze skradzionym telewizorem kierował się w kierunku Parku Centralnego i to właśnie tam ujęli go podążający za nim pracownicy sklepu. 31-latek przekazany został policjantom, a odzyskany telewizor wrócił na półkę w sklepie.

Zatrzymany mieszkaniec Olsztyna jak się później okazało dokonał kradzieży mając prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu