Ukradł ze sklepu skrzynkę z alkoholem

- Kategoria: Na sygnale
0

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 33-letniego Roberta L., który ze sklepu spożywczego ukradł skrzynkę z alkoholem. Mężczyzna podczas ucieczki porzucił swój łup po czym ukrył się w pobliskim pensjonacie. Sprawca został przewieziony do komendy. W chwili zatrzymania 33-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Wartość skradzionego mienia wyniosła blisko 300 złotych.

Do kradzieży doszło wczoraj około godziny 19.00 na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Do jednego ze sklepów spożywczych wszedł mężczyzna, który chwycił skrzynkę z butelkami spirytusu i wybiegł na ulicę. Stojący w pobliżu sklepu mężczyzna, słysząc wołania ekspedientki rozpoczął pościg. Po krótkiej chwili dogonił sprawcę, który porzucił swój łup a następnie uciekł do pobliskiego pensjonatu gdzie też się ukrył.

Policjanci, którzy interweniowali w tej sprawie zatrzymali w budynku 33-letniego Roberta L. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Sprawca został przewieziony do komendy, gdzie noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży mienia. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego