Uderzył autem w kilka drzew i wypadł z samochodu. Trafił do szpitala

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

W poniedziałek (6.06.22r.) po godz. 18:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na trasie Wozławki – Lidzbark Warmiński.

Wstępnie ustalenia policjantów wskazują, że 20-latek jadąc VW Bora na prostym odcinku stracił panowanie nad autem, po czym uderzył w kilka przydrożnych drzew i wypadł z samochodu. W rowie znalazł go inny kierowca, który wezwał pomoc. W zaroślach znaleziono też silnik VW.

Od 20-latka wyraźnie czuć było alkohol. Mieszkaniec gminy Bisztynek trafił do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań w laboratorium kryminalistycznym. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna ma sądowy prowadzenia pojazdów.

Kryminalni wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Zabezpieczyli wrak auta i jego silnik na parkingu strzeżonym. Dochodzenie w tej sprawie ma na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po