Turniej tenisowy WAMA Ladies Open 2018

- Kategoria: Sport
0

Takiej frekwencji na turnieju WAMA Ladies Open nie spodziewali się nawet sami organizatorzy. Do turnieju zgłosiło się już przeszło 40 uczestniczek, a zapisy trwają do soboty. To ogromny sukces, ale także znak, że amatorskie turnieje tenisowe kobiet są w regionie bardzo potrzebne.

Zeszłoroczna edycja turnieju pokazała, że jest popyt na takie imprezy. Dzięki temu tenisistki amatorki mogą spotkać się i zintegrować. Turniej WAMA Ladies Open, to nie tylko Amatorskie Mistrzostwa Warmii i Mazur, gdzie o najwyższe laury będą walczyły zawodniczki w grze pojedynczej i podwójnej, ale również szczególny czas na poznanie się i integrację środowiska tenisowego. Dzięki takim imprezom uczestniczki mogą spędzić trochę czasu na wspólnym pielęgnowaniu pasji do tenisa i sportu.

Dlatego też Organizatorzy dzięki wsparciu Sponsorów zadbali o dodatkowe atrakcje, aby tenisistki mogły miło spędzać czas między rozgrywkami. Każda z nich za udział ma gwarantowany medal, a także bogaty pakiet startowy.

Jednak WAMA Ladies Open, to nie tylko integracja, ale również piękna rywalizacja sportowa. Zgodnie z harmonogramem rozegrane zostaną mecze w grze pojedynczej i podwójnej, a dla chętnych tzw. turniej pocieszenia. Tytułu w singlu będzie broniła Olsztynianka Urszula Kopeć. Do turnieju zgłosiło się już przeszło 40 Pań, które będą próbowały sięgnąć po najwyższe laury. Są to przedstawicielki m.in. takich miast jak Iława, Barczewo, Dobre Miasto, Pisz, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Górowo Iławeckie, ale także miasta z województw ościennych jak Kwidzyn czy Ostrołęka. Oczywiście liczną reprezentację stanowią kobiety z Olsztyna.

Miejmy nadzieję, że będzie to kolejne święto tenisa w naszym mieście. Na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/750980771776308/ będzie można na bieżąco śledzić przebieg turnieju, a w niedzielę organizatorzy szykują transmisję na żywo z meczu finałowego.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu