Turniej Miast Zumi.pl – Zagłosuj na Olsztyn!

- Kategoria: Ciekawostki
0

Wystartowała trzecia edycja rankingu „Turniej Miast Zumi 2015”, organizowanego przez serwis internetowy Zumi.pl. W głosowaniu internetowym bierze udział ponad 330 miast. Nagrodą w konkursie jest kampania reklamowa.

22 października 2015r. wystartowała trzecia edycja rankingu pn. „Turniej Miast Zumi 2015”, organizowanego przez serwis internetowy Zumi.pl należący do Grupy Onet.pl.

Celem Plebiscytu jest wyłonienie przez użytkowników w drodze sondy internetowej czterech miast w kategorii: Najpopularniejsze Miasto oraz wyłonienie po jednym z miast w kategoriach: Miasto najbardziej aktywne biznesowo, Miasto najbardziej ekologiczne, Miasto najbardziej przyjazne turystom, Miasto najbardziej bezpieczne.

Głosowanie w kategorii: Najpopularniejsze Miasto odbywać się będzie w okresie od 21.10.2015 do 25.11.2015r. Głosowanie  w kategoriach: Miasto najbardziej aktywne biznesowo, Miasto najbardziej ekologiczne, Miasto najbardziej przyjazne turystom, Miasto najbardziej bezpieczne odbywać się będzie 28.10.2015 do 25.11.2015.

Trzy miasta, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu otrzymają 99% rabatu na kampanie promocyjne kolejno: I miejsce – 200 tys. zł, II miejsce 100 tys. zł, III miejsce 50 tys. zł.

Dodatkowo chcieliśmy uhonorować miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w turnieju, otrzyma ono nagrodę w postaci 99% rabatu na kampanię promocyjną o wartości 50 tys. złotych.

Mamy również cztery dodatkowe nagrody dla miast, które zostaną wybrane w głosowaniu, jako miasto: ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo oraz bezpieczne. Zwycięskie miasta nagrodzimy 99% rabatem na działania reklamowe o wartości 5 tys. złotych oraz przyznamy im certyfikaty w zwycięskiej kategorii – informuje organizator konkursu.

Głosowanie odbywa się w ramach całej Polski. Głosować na Olsztyn można na stronie internetowej Turnieju Miast. Każdy głos musi zostać potwierdzony adresem e-mail.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się: 30.11.2015 roku. Więcej informacji na stronie: http://turniejmiast.zumi.pl/

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się