Turniej FIVB Grand Slam ponownie w Olsztynie!

- Kategoria: Siatkówka, Sport
0

Jest decyzja dotycząca zmagań siatkarzy plażowych. Międzynarodowe zawody FIVB Grand Slam w przyszłym roku ponownie zawitają do stolicy Warmii i Mazur.

Podczas ostatniego posiedzenia zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zdecydowano o organizacji przyszłorocznego Grand Slamu w stolicy Warmii i Mazur.

Przypomnijmy, że w tym roku turniej FIVB Grand Slam odbył się w Olsztynie po raz pierwszy. Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego nad jeziorem Ukiel można było zobaczyć najlepsze siatkarki i najlepszych siatkarzy plażowych świata.

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 przyciągnął do naszego miasta tysiące kibiców, a jeszcze więcej śledziło rozgrywki przed telewizorami. Mecze były transmitowane do 80 krajów na świecie.

Wydarzenie zebrało również mnóstwo pochlebnych recenzji. Co ważne – z uznaniem wypowiadali się o olsztyńskim turnieju ci, od których zależała przyszłość rozgrywek.

W 2016 roku najlepsze plażowe pary świata zjadą nad jeziorem Ukiel znacznie wcześniej, niż poprzednio. Turniej odbędzie się między 14 a 19 czerwca.

Olsztyn zyskuje coraz mocniejszą pozycję na siatkarskiej mapie Polski. Pod koniec listopada w hali do siatkówki plażowej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przygotowania do sezonu 2016 zaczęła eksportowa polska para.

Źródło: UM Olsztyna/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu